Ja dy banoret e ‘Big Brother Vip’ që po dyshojnë hapur tek produksioni për Luizin

Aktorja Olta Gixhari dhe Tea Trifoni në një bisedë me Luizin kanë lënë të kuptohet se ka vend për dyshim qëndrimi i tij ende në shtëpi pas gjithë gjërave që kanë ndodhur me të. “Ti na trego kë ke mik një herë, se ta kam bërë këtë pyetjen disa herë.

 

Na trego kë ke mik këtu brenda” janë disa nga fjalët e Oltës të cilat i mbështet edhe Tea duke thënë “Edhe unë e mendoj këtë ”

 

Nuk do të ishte në fakt hera e parë pasi edhe kur Olta po bisedonte në dhomë rreth kësaj gjëje, asaj herën e parë ju kërkua të rregullonte mikrofonin dhe pastaj u thirr në dhomën e rrëfimit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...