Horoskopi javor i Paolo Fox nga 30 janari deri më 5 shkurt 2023

Horoskopi javor i Dashit

 

Katër yje për Dashin. Zodiaku është në anën tuaj, nëse sapo po filloni një histori të re. Sidomos tani që Venusi është me ju dhe nuk mund të kërkoni asgjë më të mirë: ditët janë interesante, përfitoni prej tyre.

Në punë nuk ju mungon kënaqësia, por duhet të punoni pak më shumë dhe të mendoni për të ardhmen. Mundohuni të vlerësoni me kujdes të gjitha ofertat që ju vijnë!

 

Horoskopi javor i Demit

Pesë yje për Demin. Afërdita është gati të trokasë në shenjëb tuaj dhe për këtë arsye mund të filloni të mendoni për dashurinë. Dhe tek pasioni. Epo, historitë që kanë lindur tani mund të bëhen vërtet të rëndësishme.

Në punë nuk ju mungojnë idetë dhe disa janë të suksesshme. Por kini kujdes për paratë: edhe pse zgjidhjet janë afër. Nuk mund të kërkoni më mirë!

 

Horoskopi javor i Binjakëve

Tre yje për shenjën e Binjakëve. Në dashuri duhet të jeni të kujdesshëm, takimet e reja janë paksa të pasigurta dhe ndoshta në periudhën e fundit ju është dashur të përballeni me probleme, të lidhura edhe me distancën. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe të lini veten të largoheni ngadalë.

Në punë situata profesionale duhet të stabilizohet. Mos u shqetësoni, lajmet e mira do të vijnë nga mesi i shkurtit dhe do të mund të gjeni sërish ekuilibrin!

 

Horoskopi javor i Gaforres

Pesë yje për Gaforren. Në dashuri tani keni gjetur sërish besimin, por duhet të jeni të kujdesshëm. Marrëdhëniet që kanë lindur tani janë të veçanta dhe intriguese, ditë e mirë është ajo e premte.

Në punë keni nevojë për më shumë përqendrim, veçanërisht nëse duhet të kaloni një test. Kujdes me paratë dhe mos jini impulsivë sidomos të premten!

 

Horoskopi javor i Luanit

Katër yje për shenjën e Luanit. Në dashuri, nëse diçka nuk shkon, ka ardhur koha për të folur, për t’u sqaruar. Lajmet që vijnë në shkurt, janë emocione të bukura me të lindurit në shenjën e Dashit dhe në atë të Binjakëve. Kini kujdes, megjithatë, diçka me Venusin dhe Akrepin nuk shkon ashtu siç dëshironi.

Në punë Jupiteri do të jetë në anën tuaj deri në mes të qershorit, ndaj duhet të kuptoni se si të lëvizni. Si thua të përfitosh sa më mirë nga një situatë e keqe? Ndonjëherë funksionon!

 

Horoskopi javor i Virgjëreshës

Tre yje për shenjën e Virgjëreshës. Afërdita është në opozitë, ndaj në dashuri është më mirë të ruani qetësinë. Jeni pak skeptik, nuk dini si të lidheni mirë dhe keni nevojë për siguri përpara se të hidheni me kokë në diçka të re.

Në punë duhet të keni durim dhe të rishikoni marrëveshjet, sidomos ato që skadojnë mes prillit dhe qershorit. Mundohuni të kuptoni se si të lëvizni dhe çfarë të bëni!

 

Horoskopi javor i Peshores

Pesë yje për Peshoren. Historitë e reja të dashurisë fillojnë me lëvizje të ngadalta, por konfirmimet mund të mbërrijnë të martën. Tani po kërkoni diçka, por nuk keni dëshirë të angazhoheni përgjithmonë.

Në punë jeni pak nervozë, por rezultatet kanë filluar të shfaqen. Ju vetëm duhet të shpresoni dhe të ruani qetësinë!

 

Horoskopi javor i Akrepit

Pesë yje për Akrepin. Afërdita është në anën tuaj dhe, për këtë arsye, nuk është e vështirë të kënaqeni pas pasionit. Ditë e mirë të enjten, por kushtojini vëmendje marrëdhënieve me të lindurit në shenjën e Luanit, Demit dhe Akrepit.

Në punë po ekspozoheni shumë dhe deri në maj do t’ju duhet të bëni një zgjedhje dhe të kuptoni nëse do të vazhdoni apo jo një bashkëpunim. Keni kohë për të menduar!

 

Horoskopi javor i Shigjetarit

Tre yje për shenjën e Shigjetarit. Venusi është kundër shenjës tuaj, ndaj mos u jepni plotësisht në dashuri, por gjithsesi shpresoni. Më mirë ndonjë aventurë, pa kufizime, edhe sepse Marsi është disonant dhe sjell axhitim. Kujdes për të martën dhe të mërkurën.

Në punë ajo që dëshironi nuk ndodh menjëherë, ndaj duhet të prisni për të parë rezultatet. Jupiteri do të sjellë konfirmimin në maj, në pjesën e parë të muajit!

 

Horoskopi javor i Bricjapit

Katër yje për shenjën e Bricjapit. Mirë janë gjërat në dashuri, sidomos me të lindurit në shenjën e Peshqve dhe Akrepit. Mundohuni ta lini veten të qetësohet, veçanërisht të dielave.

Në punë nisni të mendoni për projektet që do të nisin në maj. Në atë muaj do të ketë kënaqësi, mund të aktivizoni numërimin mbrapsht!

 

Horoskopi javor i Ujorit

Katër yje për Ujorin. Afërdita është në anën tuaj, kështu që në dashuri mund ta lini veten të lirë, veçanërisht të martën. Nëse ju duhet të mbyllni një histori, mund ta bëni atë, sepse vetëm atëherë do të jeni në gjendje të filloni nga e para.

Në punë Jupiteri do të jetë i favorshëm deri në mes të majit, ndaj përfitoni nga ky moment.

 

Horoskopi javor i Peshqve

Pesë yje për Peshqit. Afërdita është në anën tuaj, nuk mund të kërkoni asgjë më të mirë dhe Hëna do të jetë me ju të shtunën dhe të dielën. Në dashuri lëreni veten, favorizohen takime të reja dhe shumë shpejt do të gjeni personin e duhur dhe të veçantë për ju.

Në punë, së shpejti mund të vijë një përgjigje dhe e enjtja do të jetë vendimtare, veçanërisht nëse duhet të kaloni një test! /noa.al

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...