“Hajt zogu i vogël se…”/ Nuk ka fund, sherr që në mëngjes mes Oltës dhe Efit, acarohet situata (Video)

Mëngjesin e sotëm Olta Gixhari dhe Efi Dhedhes e kanë nisur me debat. E gjitha ka nisur nga aktorja e cila akuzon ish-konkurrenten e “Për’puthen” se bën zhurmë natën dhe ajo nuk fle dot pastaj.

 

Më pas Olta ‘kërcënon’ Efin se tani e tutje do të zgjohet herët në mëngjes, për shkak se ajo do t’i bëjë zhurmë.

 

Pjesë nga biseda:

Efi: Do shkosh të ankohesh e nuk do të të bëjnë derman

 

Olta: Unë kam menduar se do merremi vesh deri sot, kam 1 muaj e gjysmë

 

Efi: E pikërisht dje që unë kam fjet gjumë se isha e sëmurë. Më ke e kishe, me Luizin? Zhurmën për kë e bëre në mëngjes, për Luizin? E bëre për mua e për Kiarën. Ok, ta tregoj unë qejfin tani

 

Olta: Kam 1 muaj e gjysmë që ju flas

 

Efi: Çdo natë thua grupi nuk ka problem, se kam vendos tapat, sot u kujtua

 

Olta: Por jo një natë para spektaklit

 

Efi: Po me kë i tregon ti këto, po nuk pate ndonjë interes të dëgjosh muhabetin

 

Olta: Unë muhabetet e tua?

 

Efi: Asnjë lloj muhabeti, vetëm dje që nuk ka pasur, por ti s’ke për të fjetur

 

Olta: Hajt zogu i vogël se do çohesh herët në mëngjes

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...