Ende ka mbetur kohë, por kush mendoni se e fiton ‘Big Brother’ Olta apo Luizi?

Varianti i parë është që fituesi i këtij edicioni të Big Brother VIP Albania është Luiz Ejlli. Pse? Mjafton të lexosh komentet në çdo lajm që flet për të.

 

Ai që javën e dytë u “përqafua” nga publiku i gjerë i cili nuk po e lëshon gjatë gjithë kësaj periudhe loje.

 

Luizi i bëri për vete njerëzit në masë. Janë të shumta karakteristikat e tij, të cilat ndikuan që kjo të ndodhte, por humori dhe të qenurit i drejtpërdrejtë duket se janë arsyet kryesore.

 

Varianti i dytë është që fituese e këtij edicioni do të jetë aktorja Olta Gixhari. Ajo që mbizotëron nga komentet masive në publik, është se “Oltës i është premtuar fitorja.”

 

Komentuesit shpesh shprehen kështu: (cit) “Nese do të ishte lojë e pastër dhe fituesin do ta vendosin votimet por në këtë pikë nuk do kishte më lojë. Iliri vjet dhe Olta këtë sezon, sipas asaj që është me skenar, fitojnë BBV.”

 

Pra duket sikur fitorja rrotullohet rreth këtyre dy emrave, Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli. Ky i fundit duket i pathyeshëm dhe ka fituar dashurinë e publikut. Ngelet për tu parë dhe deri në finale ka ende kohë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...