“Big Brother VIP” thyen rekordet/ Vjen oferta marramendëse për Luizin, ja cila është arsyeja

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes.

 

Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

 

E suksesi i ‘Big Brother VIP’ edhe në këtë edicion të dytë padyshim që është i pakrahasueshëm dhe kjo shihet qartë pasi kudo flitet për spektaklin. Lajmet në portale, komentet në rrjete sociale, vëmendja e madhe e personazheve publike e ajo çfarë e bën një spektakël rekordesh janë rrugët bosh natët e ‘Prime-t’.

 

Kjo duket se ka ndikuar edhe në gastronomi, duke i dëmtuar ato në përiudhën e transmetimit të ‘BBV’. Sipas portalit ‘Veq Shqip’ kështu ka bërë të ditur Kryetari i Gastronomëve të Kosovës, Petrit Kllokoqi i cili në formë shakaje ka treguar se në kohën e ‘Prime-ve’ nuk kanë fare punë. Ndërsa sipas tij zgjidhja e duhur e këtij problemi është bashkimi i gastronomëve për t’i paguar çmimin e madh prej 100 mijë eurosh Luizit.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...