Qenka shumë e trishtë historia e Luizit: Ai vjen nga një familje shumë e varfër dhe vajza e Jozefina Topallit…

Banori i “Big Brother” Luiz Ejlli është ndër perosnat VIP më të pëlqyer të momentit. Një koment për të ka bërë dhe poeti dhe autori i këngëve Agim Doçi në emisionin “Impact”.

 

Ai thotë se Luizi përpiqet ta miojë atë por Doçi thotë se është i paimitueshëm. Agim Doçi: Luiz Ejllin e kam njohur kur ka qenë 11 vjeç. 14 vjeç, 17vjeç, 18 vjeç diplomat shqiptar në Paris, Pse vetëm nga lidhja e krushqisë.

 

 

Kush e ka meritu, Luizi vajzën e Jozefinës apo vajza e saj Luizin. Luizi rrjedh nga një familje e varfër shqiptare që ka re voltën e vet me shpërthy dhe ai ka arrit deri aty sa në të gjitha veprimet do të imitojë Agim Doçin. Unë jam i paimitueshëm. Më imiton në çdo gjë.

 

Padyshim Luiz Ejlli është një nga banorët më të lakuar dhe më të ndjekur në Big Brother Vip 2. Ndonëse e ka shprehur disa herë brenda shtëpisë simpatinë dhe respektin që gëzon për kreun e Partisë Demokratik Sali Berisha, së fundmi ai ka bërë dhe një krahasim teksa në një bashkëbisedim me banorët e tjerë u shpreh se:

 

“Politika pa Berishën është si Big Brother pa mua”. “Unë vd.s për të. Politika pa Berishën është si shtëpia e Big Brother pa mua”, u shpreh ai. Tema politike nisi në sajë të një imitimi të dy krerëve të partive, Rama dhe Berisha, ku Luizi refuzoi që të imitonte kryeministrin Rama.

Akuza e fortë! Ish-banori i “BBV”: Më thanë se çmimi i madh ishte shitur!

Finalisti i “Big Brother VIP Kosova”, Artan Thaçi ka hedhur akuza të forta ndaj produksionit. Ai rrëfeu shumë detaje në emisionin “Kendiv” rreth përvojës...

Udhëtarët shkojnë në Rinas me udhëtuar drejt Italisë. Wizz Air ja punon sërisisht shqipëtarëve

Një problem ka ndodhur me udhetarët në aeroportin e Rinasit ku kanë pritur me orë të tëra për te udhëtuar drejt Italisë.   Diten e sotme...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME