“Po e kruan shumë kaq po të them, ki kujdes”, për çfarë debatuan Amosi dhe Armaldo?!

Pas përfundimit të lojës së djeshme anonime, ku çdo banor kishte të drejtë të bënte 15 pyetje në fshehtësi, në shtëpi pati shumë debate dhe diskutime. Secili prej tyre nisi të dyshonte rreth personave që mund t’i kishin bërë ato pyetje.

 

Mesa duket Amosi kishte një pakënaqësi kunddrejt komenteve të lojës të bërë nga Armaldo, ku mes tyre pati një debat paksa të ashpër. Ata debatuan pasi Amosit nuk i kishte pëlqyer një koment që ai kishte bërë rreth alkoolit.

 

Armaldo: E bëri Amosi për një lekë ajo shparë.
Armaldo: Po dhe kishte të drejtë.
Amos: Maestro po e kruan shumë. Ta them seriozisht.
Armaldo: Pse? Unë po jap mendimin tim.
Amos: Po e kruan shumë edhe kaq po të them. Kujdes me atë komentin për alkoolin.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...