Monika Kryemadhi detyrohet LIVE të tregojë mesazhet me Ilirin dhe si ia ka vendosur emrin në telefon. Ja çfarë shkruanin

Monika Kryemadhi ishte e ftuar mbrëmjen e të dielës në “Zemër Luana”, ku gjatë sfide duhet të tregonte bisedën e fundit me bashkëshortin, Ilir Metën.

 

Pa ngurruar, Monika hapi Whatsapp-in dhe tregoi bisedën mes tyre, ku nuk mungonin emoji-t me zemra nga ana e Metës.

 

 

Iliri: Ku ike (emoji zemër)?

Monika: Tek Luana se kemi regjistrimin

 

 

Iliri: Sh mire Forca (emoji zemër)

Gjithashtu Luana e pyeti Monikën si ia kishte vendosur emrin Ilirit në telefon dhe ajo tregoi se ia ka patur me emoji zemre, por duke ndryshuar numra i ka mbetur: Iliri WhatsApp.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...