“Luizi rrjedh nga famije e varfër”, Agim Doçi: Përpiqet të më imitojë, por unë jam i pa imitueshëm

Banori i “Big Brother” Luiz Ejlli është ndër perosnat VIP më të pëlqyer të momentit.

 

Një koment për të ka bërë dhe poeti dhe autori i këngëve Agim Doçi në emisionin “Impact”.

 

Ai thotë se Luizi përpiqet ta miojë atë por Doçi thotë se është i paimitueshëm.

 

Agim Doçi: Luiz Ejllin e kam njohur kur ka qenë 11 vjeç. 14 vjeç, 17vjeç, 18 vjeç diplomat shqiptar në Paris, Pse vetëm nga lidhja e krushqisë. Kush e ka meritu, Luizi vajzën e Jozefinës apo vajza e saj Luizin. Luizi rrjedh nga një familje e varfër shqiptare që ka revoltën e vet me shpërthy dhe ai ka arrit deri aty sa në të gjitha veprimet do të imitojë Agim Doçin. Unë jam i paimitueshëm. Më imiton në çdo gjë.

 

Iliri kundër vendimit të Sabianit: Kur e di çfarë vajze ke nuk ka arsye përse të futesh në BBV

Ilir Shaqiri ishte i ftuari i Ermal Peçit në takimin e së dielës në “Më prit në fundjavë” në RTSH. Mes shumë rrëfimeve ai...

Makina përmbyset në përrua, shpëtojnë mrekullisht dy vajza

Dy vajza shpetuan mrekullisht, pasi automjeti me te cilin udhetonin u permbys ne nje perrua. Aksidentj ndodhi paraditen e se henes ne rrugen drejt...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...