Luizi i kërkon të flejë me të, nuk duhet ta humbisni reagimin EPIK të Kiarës: Jo, jo kam … (VIDEO)

Kiara dhe Luiz duken më të afërt se kurrë. Teksa ndodheshin në dhomën e gjumit, Luizi është shtrirë në shtratin e Kiarës, dhe kërkon të flejë me të deri kur ta zërë gjumi.

 

Kiara: Nuk më zë gjumi kështu

 

Luizi: Pse?

 

 

Kiara: Kam siklet, dua të fle vetëm.

Luizi: E di.

 

Kiara: Si e di? Çohu… A mos të ngeli qejfi?

 

Luizi: Më ngel shumë qejfi, po shumë…

 

Kiara: Pse?

 

Luizi: Se du me ndenjë…

 

Kiara: Se je kalama…

 

Luizi: 2 vjeç. Pse nuk flen me kalamanin 2 vjeç…

 

Kiara: S’kam qejf, kam turp…

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...