Luiz Ejlli: Politika pa Berishën është si Big Brother pa Luizin

Padyshim Luiz Ejlli është një nga banorët më të lakuar dhe më të ndjekur në Big Brother Vip 2.

 

Ndonëse e ka shprehur disa herë brenda shtëpisë simpatinë dhe respektin që gëzon për kreun e Partisë Demokratik Sali Berisha, së fundmi ai ka bërë dhe një krahasim teksa në një bashkëbisedim me banorët e tjerë u shpreh se:

 

“Politika pa Berishën është si Big Brother pa mua”.

 

“Unë vdes për të. Politika pa Berishën është si shtëpia e Big Brother pa mua”, u shpreh ai.

 

Tema politike nisi në sajë të një imitimi të dy krerëve të partive, Rama dhe Berisha, ku Luizi refuzoi që të imitonte kryeministrin Rama.

 

Luiz gjithashtu tha se nëse do kishte një mundësi për të marrë pjesë në një video-konferencë me Ramën gjatë qëndrimit në BBVA, do t’i kërkonte të largohej.

 

Kujtojmë se Luizi vetëm pak ditë më parë ngriti një dolli për kreun e Partisë Demokratike, Sali Berisha.

 

“Këtë gotë e çoj për Sali Berishën, e kam idhull“, u shpreh ai.

 

@bisha_t

luizi imiton Berishen #luizejlli #efidhedhes #kiaraluiz #luizkiara #pageforyou #foryou #viraltiktok #respect #viralvideo #viral #luizi #luizibigbrother #kiaratitobbvip #kiaralovers🥺💕 #luizejllibbv2 #bigbrother #topchanellalbania #bigbrotheralbaniavip #teamluiz #meluizin #meluizinmeluanin🦁🦁🦁🦁🦁 #luizejlliofficialfans

♬ original sound – Bisha_t

 

@bisha_t

luizi imiton Berishen #luizejlli #efidhedhes #kiaraluiz #luizkiara #pageforyou #foryou #viraltiktok #respect #viralvideo #viral #luizi #luizibigbrother #kiaratitobbvip #kiaralovers🥺💕 #luizejllibbv2 #bigbrother #topchanellalbania #bigbrotheralbaniavip #teamluiz #meluizin #meluizinmeluanin🦁🦁🦁🦁🦁 #luizejlliofficialfans

♬ original sound – Bisha_t

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...