“Dua të di çfarë mendon e dashura e Luizit për Kiarën”/ Moderatori bën lëmsh dynjanë, çfarë donte të thoshte

Në E Diell ne Top Channel u diskutua tema se “sa reale janë dashuritë në BBVip”.

 

Në mesin e diskutimeve nëse pëlqimet Kiara-Luiz e Dea-Amos, të ftuarit në panel shprehën mendimet e tyre lidhur me çiftet.

 

Por ai që trazoi ujërat dhe i la të gjithë konfuzë ishte Graciano.

 

“Dua të di çfarë mendon e dashura e Luizit për Kiarën, vetëm kaq dua të di,” tha Graciano.

 

Pas një momenti suspancë, ishte gazetari Ervin Kurti që e pyeti: “E ke fjalën për ish-të dashurën?”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...