Diola i bën qejfin vetes, e krahason veten me super banoren e BBV1: Jemi të dyja njëlloj

Nëpërmjet një zarfi të bardhë gjatë mbrëmjes së djeshme është luajtur një lojë anonime, ku çdo banor ka patur mundësinë të kryejë në fshehtësi rreth 15 pyetje për secilin personazh brenda në shtëpi.

 

Kjo lojë mes tyre ka ngjallur mjaft kuriozitet dhe debate për çështjet e diskutuara. Mes shumë pyetjeve, njëra prej tyre ka ardhur për Diola Dostin, e cila u pyet se me kë personazh nga edicioni i kaluar ajo mund të krahasohej. Përgjigja e saj ishte si më poshtë:

 

“Me asnjë, por ndoshta për energjinë pozitive, që kam dashur të transmetoj, vetëm për energjinë dhe harenë me Beniadën”.

 

Mbrëmjen e djeshme Vëllai i Madh u dha banorëve lojën e radhës, e cila kishte të bënte me pyetje anonime. Çdo banor ka pasur mundësinë të kryejë në fshehtësi rreth 15 pyetje për secilin personazh brenda në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Një pyetje që iu drejtua Luiz Ejllit ishte: “Përse bën sikur nuk e di që Kiara ka dikë që e pret jashtë?”. Këngëtari i njohur krehu përgjigje duke u bazuar në tre pika. “E para e punës nuk e di. E dyta e punës nuk është. E treta e punës nëse është ka ikur me kohë”, tha artisti, i cili më pas shtoi: “Mos pastë ikur, kur të dal do të ikë”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...