“Dea është në një lidhje jashtë, me Amosin po luan….”, Mikela Pupa ‘nxjerr zbuluar’ banoren

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV 2 po komentohet kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

 

E ftuar ditën e sotme në një nga rubrikat e emisionit “E Diell” në Top Channel ndër të tjerë ishte edhe ish banorja e “BBV2”, Mikela Pupa.

 

Tema e rubrikës së sotme ishte rreth historive të dashurisë që duket se po krijohen brenda shtëpisë së “BBV2” mes Luizit dhe Kiarës dhe Amosit me Dea Mishel. Gjatë debatit Mikela ka treguar edhe një sekret që Dea Mishel i kishte rrëfyer brenda shtëpisë, ku u shpreh se Dea ka një lidhje të lënë pezull jashtë.

 

Ajo më tha vetë se ka një lidhje të hapur jashtë… Amosi nuk është fare në shijet e Deas…

Miku i ngushtë i Luizit zbulon se kur do hyjë nëna e këngëtarit për ta takuar në Big Brother VIP Albania

Luizi është një ndër banorët që ka tërhequr më shumë vëmendje gjatë këtij sezoni në “Big Brother VIP.   Fansat e shumtë e ndjekin banorin, teksa...

Rikthehet Instagrami i Luizit, e motra bën veprimin që nuk pritej për Kiara Titon

Prej ditësh llogaria zyrtare e konkurrentit të Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli, është kthyer në temë diskutimi.   Duke qenë një senzacion i këtij edicioni,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME