(video) Sipas Zhakut: Luizit i duhet një…sikar! E çfarë ishte kjo?

Zhaklina është opinioniste e këtij edicioni të Big Brother VIP. Ajo u thirr në momentet e fundit të zëvendësonte Balinën e cila u tha se kishte disa probleme shëndetësore.

 

Zhaklina njihet për blogun e saj ne rrjetet sociale ku jep opinione për jetën sek’uale.Ajo gjithashtu shpesh ngatërron fjalë Italisht me fjalê Shqip fhe këtu nuk ka asgjë të keqe pasi ajo ka jetuar në Itali.

 

Sikar në këtë rast është një fjalë që nënkupton dikë që νret me pagesë…a tingëllon qesharake në Shqip? Sigurisht që po, të shkrin gazit.

 

Është rasti të thuhet se gjuha Shqipe nuk është një “opsion”, sidomos kur del në ekran në një pozicion të caktuar.

 

Nderkohe Xhoni u rikthye në shtëpi dhe u prit me puthje e përqafime nga të gjithë banorët. Diola e cila është treguar më e afruar me Xhonin, tregoi emocion më të madh kur e pa atë të futej në dhomën e ndenjes.

 

Xhoni u eliminua sonte nga shtëpia e Big Brother Vip. Pasi shkoi në studio, Xhoni hapi biletën, e cila ishte vajte-ardhje.Ndonëse që prej hyrjes së tij në shtëpi ai nuk e ka shpalosur veten aq sa duhet, publiku pret më shumë nga Xhoni pas rikthimit të tij.

 

Shiko videon më poshtë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...