Sëmuret Luizi gjatë natës, banorët i rrinë afër! “Po u sëmure ti, u mbyll Big Brother”

Mbrëmjen e djeshme në spektaklin e rradhës të Big Brother VIP Albania pati dinamika të shumta. Një tjetër debat u zhvillua mes Efit dhe Oltës dhe më pas publiku fitues Luizin dhe Tean në sfidën e “Big Brother Talent Show”.

 

Pas, spektaklit kishte edhe të tjera ngjarja që ndodhën në orët e vona të natës, Luizi që njihet për energjinë e tij për të dhuruar atmosferë nuk ka vepruar njëjtë.

 

Në një moment ishte Armaldo ai i cili iu afrua duke i thënë: “Po u sëmure ti u mbyll Big Brotheri”. Kiara siç duket tregoi një përkushtim më të madh pasi është kujdesur që t’i qëndronte pranë në raste se kishte nevojë për ndonjë gjë.

 

Ndonëse Vëllai i Madh vendosi të përgjysmoi buxhetin për shkak se banorët folën me njëri-tjetrin për eliminimet, kjo duket se nuk ndikoi fare te to.

 

Pas spektaklit, Armaldo, Olta dhe një pjesë tjetër e banorëve, diskutuan sërish për nominimet. Olta i tha Armaldos se këtë nominimin ia kanë bërë me puç.

 

Armaldo tha se Amos dhe Tea e kanë nominuar në dhomën e rrëfimit. Por sipas Oltës, jo. Sipas saj, Tea nuk ka nominuar Armaldon. Ajo shtoi se Efi dhe Luizi kanë nominuar Tean dhe Bjordin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...