Ndodhitë me Amosin/ Babai i nis letër Dea Mishel me lot në sy: Ai më ka…

Dea Mishel u surprizua nga babai i saj me një letër.

 

Dea: Jam njeriu më me fat në botë për familjen që kam. Nuk jam mësuar të më lavdërojë kaq shumë babi. Gjithmonë më ka shtyrë të bëj më të mirën për veten time.

 

Fakti që dëgjova një letër me gjëra kaq shumë pozitive, më bën të ndjehem edhe më mirë tani.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...