PAMJE+18/ Diolën e tradhton fustani, i zbulon të gjitha gjatë kërcimit sensual me Xhonatanin!

Diola dhe Xhonatani u caktuan dje nga Vëllai i Madh që të bënin një kërcim bashkë, në kuadër të lojës ‘Talent Show’. Provat e tyre u bënë në dhomën e surprizave dhe si sfidë ishte caktuar një këngë e njohur latine.

 

Gjatë kërcimit sensual, Diolës i është ngritur fustani më shumë sesa duhet duke zbuluar kështu gjithë modestinë e saj. Megjithatë kjo nuk e ka vënë fare në siklet teksa ka vijuar kërcimin me Xhonatanin.

 

Kërcimi dhe afrimiteti i tyre u komentua edhe nga Armaldo dhe Olta. Këta të dy, thanë se Xhoni ka një pëlqim për Diolën dhe se ai ka eksperienca me vajzat më të mëdha në moshë./dritare.net

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...