“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë një intervistë ekskluzive për moderatoren Ester Bylyku në emisionin ‘Glamour Zone’, ku ndër të tjera, rrëfeu një moment të vështirë të martesës së tij.

 

Ester Bylyku: Cili ka qenë gabimi më i madh që ke bërë si bashkëshort, por gruaja jote sërish ta fali? Mos më thuaj që nuk ke, sepse të mbajmë për artist të sinqertë (qesh)

 

Andi Shkoza: Më erdhi një mesazh dhe bashkëshortja e pa. Jo që ma fali por e sqarova që nuk kam gjë. Mesazhet nga nuk te vijnë.

 

Ndër të tjera në këtë intervistë Andi Shkoza ka rrëfyer cila nga këngët e tij hite është dedikim për ish te dashurën, madhe dhe si reagoi gruaja e tij kur një fanse e çmendur i hidhte trendafila në skenë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...