AKSIDENT PRANË URËS SË BUNËS NË SHKODËR, AUTOMJETI SILLET PËRMBYS

INFORMACION PARAPRAK

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë pranë urës së Bunës në Shkodër.

 

Si pasojë e aksidentit automjeti është kthyer përmbys me 4 gomat përpjetë.

 

Nuk dihet nëse ka përsona të lënduar, ndersa shkak i aksidentit dyshohet të jetë shpejtësia jashtë normave të lejuara.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...