“Mbeta si qofte”! Amosi nuk iu beson dot veshëve nga ajo dëgjoi nga Dea

Amos Zaharia ka biseduar mbrëmjen e djeshme me Olta Gixharin dhe Bjordi Mezinin, në lidhje me raportin që ka me Dea Mishel. Sipas aktorit, ajo e shikon si shok.

“I thashë hajde futu te dhoma e rrëfimit dhe m’u shpreh tekstualisht se thjesht më sheh si shok. I thashë pse nuk ma ke lënë ta kuptoj gjatë gjithë kësaj kohe.

 

Sepse kemi lëshuar sinjale të kundërta gjatë gjithë kësaj kohe. Pse gjithë këto sinjale kur ke komplet ndjesi tjetër. Më vjen shumë keq tha, kështu jam unë. Ngela tamam si qofte o plak. Unë nuk ngela të testohem këtu. Të gjitha sinjalet që ka lëshuar.

I thashë të paktën me Bjordin pse nuk ke folur, të paktën atij t’ia shprehje, ose të më vendosje një mur. Ne kemi flirtuar bashkë”, tha Amosi.

 

Kujtojmë se Dea dhe Amosi kanë qenë shumë të afërt që nga dita e parë kur kanë hyrë në BBV dhe publiku priste që mund të ishte një nga ciftet e shtëpisë, por mesa duket Dea e shikon si shok.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...