(VIDEO) Kiara bëhet Xheloze për Luizin dhe i përmend atij Tean duke i thënë se je bërë i….

Luizi tha se ka pasiguri për marrëdhënien e krijuar mes tyre, por Kiara tha se ky raport do të shihet jashtë.

 

Sipas Kiarës, ndryshe nga Luizi apo të tjerët që duan të bëjnë lojë, ajo është më ndryshe, më e vërtetë dhe i mendon mirë disa gjëra.

 

Duke ndenjur në dhomën e izolimit, Kiara i tha Luizit se është bërë i frikshëm, duke i përmendur edhe Tean.

 

E pyetur nga Luizi se kë nga banorët sheh në finale, Kiara veçoi Oltën, Amosin dhe Kristin. Kjo e fundit tha se nuk e sheh veten si lojtare e fortë dhe i kërkoi Luizit të ndërrojë temë, pasi nuk ka dëshirë të flasë më shumë.

 

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME