MARINAJ: PRES MANDATIN E 3-të NGA PS PËR MALËSINË E MADHE

Kryetari i bashkisë Malësi e Madhe Tonin Marinaj ishte i ftuar në emisionin “Tonight” në Star Plus Tv të gazetarit Blerti Delija. Marinaj tha se pret që Partia Socialiste ta konfirmojë për të tretën herë si kandidat për të drejtuar bashkinë Malësi e Madhe.

 

Kryebashkiaku Marinaj tha se ka marrë shumë projekte të rëndësishme të investuara nga qeveria shqiptare ndërsa u shpreh se në kohën e qeverisjes së Berishës deputetët e PD nuk kanë patur vizionin e duhur për të thithur projekte madhore për qarkun Shkodër.

 

Tonin Marinaj u zgjodh si kryetar i bashkisë Malësi e Madhe për herë të parë në vitin 2015 ndërsa mori mandatin e dytë në 2019-ën dhe pret që edhe për katër vitet e ardhshme të jetë kryetar bashkie në Malësinë e Madhe.

 

Iliri kundër vendimit të Sabianit: Kur e di çfarë vajze ke nuk ka arsye përse të futesh në BBV

Ilir Shaqiri ishte i ftuari i Ermal Peçit në takimin e së dielës në “Më prit në fundjavë” në RTSH. Mes shumë rrëfimeve ai...

E gjeni dot kush është bukuroshja në foto? Sot njihet një si nga ish-banoret më të forta të Big Brother VIP Albania2

Ish-banorja e “Big Brother VIP2”, Tea Trifoni ka festuar së fundmi 24-vjetorin e lindjes. Teksa ka marrë urime të shumta nga miqtë, të afërmit,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...