VIDEO: Luizi dhe Kiara po bëjnë prova për puthjen mes tyre që e presin mijëra shqiptarë

Luizi dhe Kiara janë shumë pranë puthjes që i gjhithë publiku ka pritur prej kohësh.Dyshja për shkak të provës së javës janë mbyllur në një ambjent më intim larg pjesës tjetër të banorëve.

 

Teksa kujdesen për bebi Arbanën Luizi ka tentuar jo pak here për ta puthur Kiarën.Kjo e fundit nuk e refuzon më si më parë dhe me shumë mundësi konfirmimi i lidhjes do të vijë së shpejti me një puthje.

 

Bjordi është një tjetër banor që ia shprehu hapur Luizit, mendimin e tij sa i përket Kiarës dhe raportit që ata të dy kanë ndërtuar.Teksa po rrinin në oborr, Bjordi i tha Luizit se atë nuk e bind fare Kiara.

 

Sipas mendimit të tij, Kiara ose e ka marrë situatën në dorë, ose nuk po dinë si ta menaxhojë këtë situatë, të krijuar mes saj dhe Luizit.Nga ana tjetër, Bjordi foli edhe për komentin që Kristi bëri me Kiarën, që tha se ai mund ta zërë kollaj atë, ndryshe nga Luizi që është i paaftë.

 

NderkoheEfi diskutoi me Kiarën debatin që pati mbrëmjen e kaluar, gjatë spektaklit, me Oltën.Ajo e cilësoi Oltën si njeri pa karakter, negative dhe tha se nuk ka dëshirë të ketë kontakt fare me të.

 

Situata e ‘nxehtë’ mes dy vajzave, erdhi për shkak se Olta i tha Efit se ajo nuk është në nivelin e saj.Efi gjatë këtyre ditëve, por edhe në spektakël, kërkoi nga Olta të argumentoi mendimin e saj, por kjo e fundit u shmang.

 

SHIH VIDEO

 

 

Lepusha e Kelmendit, ngrihet bujtina e parë në vendin e staneve

“Histori Shqiptare”, udhëtoi këtë të diel drejt Lëpushës, ku na njohu me një bujtinë të veçantë “Shtëpia e Drerit”, ku përveç pamjeve mahnitëse të...

Menjëherë pas daljes nga BBV, Efi merr lajmin e bukur! Leku letër tani e tutje

Mbrëmjen e djeshme Efi u largua nga “Big Brother VIP” pasi Dea Mishel e çoi në nominim me Luizin dhe Kiarën. Mirëpo ndonëse konkurrentja...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME