Rrëfimi i rrallë i një zjarrfikësi: Ishte djegur e gjithë dhoma bashkë me librat, vetëm Kurani jo!

Imami Ahmed Kalaja ka nxjerrë një foto, të cilën ia ka nisur një zjarrfikës. Siç duket edhe nga përshkrimi i bërë nga zjarrfikësi, në një dhomë të djegur, i vetmi libri i Kuranit.

 

Çdo libër tjetër është djegur në atë komedinë, veç fjala e zotit jo,”-shkruan zjarrfikësi në bashkëbisedim me imamin.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...