“Oltën s’e zë gjumi”, psikologia analizon banorët: Luizi ja fut një tra, la, la e një të gërrhitur natën, ja çfarë duhet të kishin bërë 6 muaj më parë

Psikologia Suela Kalaja thotë se personazhet që kanë shkuar në Big Brother “duhet të kishin shkuar të paktën 6 muaj më parë te psikologu”.

 

Sipas saj Olta është persoanzh i cili dhe pse ua di vlerat të tjerëve i sulmon.

 

Teksa bën një krahasim të saj me Luizin ajo thotë se “Luizi ja fut një tra la la dhe këndon. Ja fut dhe një të gërrhitur natën, por Oltën nuk e zë gjumi”.

 

Suela Kalaja: Ish dretjoreshën e kam pasur si Olta. Çfarëdolloj vlere të shihet te individët nënë vete nëse do të shihte se kishte mbivlera do ti sulmonet duke ja ditur vlerat. Pasi ti personat me çrregullime narcistike janë persona që jan dinë vlerën tjetrit por e sulmojnë.

 

“Luizi ja fut një tra la la dhe këndon. Ja fut dhe një të gërrhitur natën, por Oltën nuk e zë gjumi. Nëse nxjerrin video të kaluarës është e padrejtë. Ku a shqiptar që nuk gënjen, vetëm të vërteta nuk themi”, tha ajo në emisionin “Jeto me Orën” .

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...