Nard Ndoka: Edi Rama ka tre netë pa gjumë, sheh “Big Brother Vip” për t’i vjedhur stilin Luizit

Tashme Luiz Ejlli, është kthyer në fenomen të rrjeteve sociale, duke u komentuar kudo, madje së fundmi është përmendur edhe nga Nard Ndoka, i cili ka bërë një status ku shkruan se Edi Rama, e ndjek “Big Brother Vip” pikërisht prej Luizit.

“Ka tre netë pa gjumë Ed Rama, tu shiku Big Brother VIP, me i vjedh stilin Luizit!”, shkruan Ndoka.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...