Aksidentohet efektivja e policisë Anisa Kostani, dërgohet në spitalin e Traumës. Ajo ishte pasagjere, drejtuesi i mjetit pa patentë

Një natë më parë në Tiranë është aksidentuar efektivja e policisë së Elbasanit Anisa Kostani. Ngjarja ndodhi rreth mesnatës në afërsi të kopshtit botanik.

 

Gazetari Besar Bajraktaraj raporton se efektivja ishte pasagjere në një makinë që drejtohej nga K. Duka, i cili sipas gazetarit ishte pa patente.

 

Ata u përplasën fillimisht me një tjetër automjet, e më pas me trafikndarësen. Si Kostani ashtu dhe Duka u dërguan në Spitalin e Traumës, ku sipas gazetarit ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

 

Kujtojmë se Anisa Kostani, në gusht të 2022 u pezullua nga detyra pasi përdori gjuhë fyese ndaj gazetarëve dhe medias në rrjetet sociale.Gazetari Bajraktaraj raporton se Kostani u rikthye detyrë, po në Elbasan, pas 1 muaj pezullimi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...