Po bën xhiron e rrjetit/ Del VIDEO e Luizit si kuzhinier para shumë viteve duke përgatitur ushqim për këngëtaren e njohur

Luiz Ejllit ditë më parë i kërkuan banorët që të flas seriozisht dicka për veten pasi gjithmonë e shohim duke bërë batuta dhe duke folur vetem me shaka ne pothuajse secilen situate.

 

Ishte Efi ajo që e afroi Luizin dhe mblodhi edhe disa banorë të tjerë ku i thanë që të tregon për fëmijërinë e tij, e derisa tregoi se si shkoi karriera e tij deri dhe sfidat qe kaloi deri në Eurovision.

 

Por në spektaklin e muzikës Ethet e së premtes Luizi tha se ka marrë pjesë me disa persona që sot janë këngëtar të famshëm sic është këngëtarja Samanta Karavella qe tregoi nje histori me te.

 

Ai tha se Samanta ishte e vogël andaj nuk mundi të fitoj duke e treguar një rast se si ishte frikësuar dhe Luizi e ndihmoi, derisa thote se tani eshte kengetare mjaft e njohur por jo vetëm kaq.

 

Një video po shpërndahet në rrjetet sociale ku shihet Luizi i veshur si kuzhinier derisa po përgatit pica pikërisht për këngëtaren Samanta, derisa shihen edhe fytyra të njohura publike sic është Rona Nishliu.

 

https://vm.tiktok.com/ZMYRbKQr8/

 

Tjetër ofertë e çmendur për Luizin: Ja sa qindra mijëra euro do fitonte ai nëse vendos të dalë sot nga BBV…

Ajo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot e ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ka treguar se si e sheh lojën e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...