Ndërrojnë rolet, Kiara i shpreh ndjenjat për Luizin: Unë nuk rri dot pa ty, nuk rri dot pa të prekur (Video)

Luizi dhe Kiara janë dyshja më e përfolur në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

 

Ditën e sotëm ata kanë shkëmbyer rolet me njëri-tjetrin, teksa Kiara filloi të sillej si Luizi dhe, këngëtari si moderatorja.

 

Kështu, Kiara qëndroi gjithë kohës pranë tij, duke i shprehur dhe ndjenjat.

 

“nuk ri dot pa të, nuk ri dot pa e prekur”- shprehet ajo, teksa të dy kanë shpërthyer në të qeshura.

 

 

SHIKO VIDEON 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...