“Ky është një problem i madh”/ Habit avokatja: Ja pse gjyshet shqiptare po ikin jashtë shtetit

Avokatja Nexhmije Beqiri është shprehur se të gjithë gjyshet shqiptare po ikin nëpër shtetet e huaja për të mbajtur nipërit dhe mbesat.

 

E ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, ajo tha se gjyshet i lënë burrat në Shqipëri dhe sipas saj ku është kthyer një problem i madh në Shqipëri.

 

“Gjithë gjyshet kanë ikur nëpër botë për të ndihmuar fëmijët e tyre për të mbajtur nipërit dhe mbesat.

 

Ndërkohë burrat i lënë në Shqipëri. Ky është një problem i madh social në Shqipëri”- tha ajo

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Zbulohet e vërteta/ Ish-banori Big Brother VIP flet për sëmundjen e rrallë të Luiz Ejllit

Historia e sëmundjes së rrallë të Luiz Ejllit ka...

Kiara i vë “kusht” Luizit: ‘S’të puth më po s’fitove’! Kthehemi sërish tek 24 dhjetori

Nis “Sfida e rezistencës”. Banorët u pozicionuan në vendin...

Sula njeriu model kerkon grua pasi i ka vdekur bashkeshortja. E kam shtepin …

Një tjetër prezantim është shfaqur ditën e sotme në...