‘Ethet’, ‘Kënga Magjike’, ‘Eurovizion’/ Olta për Luizin: Ka karrierë shumë të vogël. Ka një …

Vazhdojnë përplasjet e forta mes Oltës dhe Luizit.

 

Gjatë një bisede me Oltën dhe Luizin, Kristi pyet këtë të fundit nëse është këngëtar i njohur dhe aktorja ia pret direkt “jo”. Ejlli më pas përmend se ka fituar ‘Ethet e së premtes” dhe dy festivale të tjera si dhe ka përfaqësuar Shqipërinë në “Eurovision”.

 

Sapo tha këto, Luizi u largua dhe Gixhari shton se ai njihet si emër, pasi ai dhe ajo kanë dalë në kohën kur nuk kishte rrjete sociale.

 

Pjesë nga biseda:

Kristi: Je këngëtar i njohur?

Olta: Jo

 

Luizi: Jo? Fitues i ‘Etheve të së premtes’, ‘Kënga Magjike’, festivalin e RTSH-së dhe përfaqësues në ‘Eurovision’.

 

Olta: E njohin si emër, se ka dalë në kohën kur nuk kishte rrjetet sociale. Artistët që kanë dalë në atë kohë kanë mbetur, unë jam një nga ato, ai është një nga ato. Ka karrierë shumë të vogël, kjo është ideja

 

Kristi: Pse e sollën këtu?

 

Olta: Se e njohin

 

Kristi: Këndon?

 

Olta: Ka një dekadë që nuk këndon, që është zhdukur. Me shumë mundësi e njohin si tip, se tip është fiks për këtu.

7 këshilla për të forcuar lidhjen me vjehrrën tuaj dhe ajo t`ju dojë shumë

Gjeni gjërat që keni të përbashkëta, edhe nëse është vetëm bashkëshorti juaj.   A ka ndonjë serial televiziv, ekip sportiv, libër apo aktivitet që të dy...

Zhakut i “shkon goja lëng”: Dua të shoh s*ks në “Big Brother VIP”

Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo janë katër ish-banorët më të votuar nga publiku që i bashkohen sërish BBV.   Me të dëgjuar emrin e Kiarës, opinionistja...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME