Ata jane ndare tashme por Zerka i nxjerr sekretin Ronela Hajatit

Young Zerka ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Zemër Luana”. Ai u vendos përballë një loje ku duhet të zbulonte nga një sekret për secilin personazh që i shfaqej.

 

Në ekran u shfaq Ronela Hajati dhe Zerka hezitoi të përgjigjej duke thënë se nuk i di asnjë sekret. Mirëpo, duke qenë se ai nuk konsumonte dot alkool (dënimi nëse nuk përgjigjej), këngëtari tha: Ajo ka frikë qentë.

 

Kujtojmë se dyshja kanë qenë në një lidhje dashurie, e cila mori fund muaj më parë për arsye që nuk dihen.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...