Zhaku: Tea me Luizin kanë tërheqje fizike, ajo është mërzitur me Luizin pse ai zgjodhi Kiarën si më të bukurën

Një debat përtej lojës është zhvilluar në këtë Prime të Big Brother VIP. Ronaldo është ndërsyer kundër Oltës. Ai e ka quajtur atë arr0gante, gënjeshtare, manipuluese e të tjera si këto.

 

Olta nga ana e saj e ka konsideruar zero Ronaldon. Ajo tha se ky njeriu kujton se e njeh atë dhe kujton se mund ta manipulojë apo t’a nxjerrë jashtë vetes.

 

Kaq mjaftoi që të ndërhynte Tea, e cila tha se nuk do t’ia dijë as për Oltën as për Luizin. Mos më fol fare i tha Tea, Luizit.

 

Ndërkohë pas debatit Luizi- Tea, opinionistja e BBV2 eshte shprehur se ata të dy kanë një tërheqje ndaj njëri tjetrit dhe se shpeshherë merren vesh dhe me shikime.

 

Madje sipas saj, Tea shumë reagime i ka bërë dhe për shkak të xhelozizë që ajo ka ndjerë ndaj Kiarës, duke marrë parasysh se në javët e para ishin shumë të afërt me njëri tjetrin.

 

Arbër Hajdari gjithashtu tha se kjo mund të jetë dhe arsyeja që qëndon pas historisë së Teas me buxhetin e Luizit i cili dëshiroi ta dedikonte për një dhuratë për ditëlindjen e Kiarës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...