Nuk i ndaluan ofendimet/ Arbana tregon se sa është ulur vlera e çmimit të madh, s’janë më 100 mijë euro

Banorëve u është njoftuar sot se çmimi i madh i Big Brother është ulur pasi ata kanë thyer rregullat duke ofenduar njëri-tjetrin.

 

Ulet çmimi i madh i Big Brother pas ofendimeve të banorëve

 

Çmimi i madh deri tani ka shkuar në 94 mijë euro.

 

Banorët janë shokuar kur kanë parë shifrën.

 

Ulet çmimi i madh i Big Brother pas ofendimeve të banorëve

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...