Luizi flet me Kiarën: Dua që ti të jesh nëna e fëmijëve të mi, a mundem të puth tani

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito po afrohen cdo ditë e më shumë me njëri-tjetrin. Pak para spektaklit të mbrëmjes, Luizi i ka kërkuar një puthje por Kiara nuk ka pranuar.

 

Teksa po shihen në sy për një kohë të gjatë, Luizi i tha se kishte për të qeshur të gjithë jetën dhe për këtë ishte i bindur se e donte dhe s’do ta linte kurrë.

 

“Mezi po pres dhe jam krenar që do jesh nëna e fëmijëve të mi. Nuk ka burrë nëne që ma heq këtë mendje. Edhe jam krenar që do jesh”, tha ai. “Ku e ke parë këtë, mua më thyhen gotat”, është përgjigjur Kiara.

 

Pasi hapja e spektaklit ishte mjaltë e ëmbël, me komplimenta për sjelljen dhe aktivitetet që banorët kanë bërë gjatë javës, ja ku erdhi dhe momenti alla “Big Brother VIP”…ose e thënë ndryshe bërtìtje, ofendime, sharje etj si këto.

 

Cdo gjë nisi me grupet që janë krijuar brenda shtëpisë së Big Brother. Duket sikur janë krijuar grupi i Luizit dhe grupi i Oltës. Pasi Arbana u tregoi sa minus ka shkuar çmimi, filloi debati.

 

Ronaldo iu hodh Oltës, duke e aku zuar që as për gëzime nuk i bashkohet banorëve të tjerë. Kaq mjaftoi që diskutimi të zgjerohej dhe të bintë te Efi-Olta.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME