“Hajde te baba”, bebi ‘Arbana’ nuk pushon së qari, Luizi bën veprimin epik për ta qetësuar

“Arbana”, bebi i Efit dhe Luizit ishte duke u grindur ditën e sotme.

 

E teksa mami Efi po e mbante në krahë dhe po pqrpiqej ta qetësonte, me sa duket bebi nuk donte të pushonte.

 

“Çfarë ka goca, nuk do bukë të hajë”, dëgjohet duke thënë Efi.

 

Në një moment Luizi çohet nga krevati dhe e merr në krahë.

 

“Hajde te baba”, thotë ai.

 

Menjëherë bebi fillon të qeshë me të madhe.

 

Sakaq në shtëpi shpërthejnë të qeshurat mes Efit dhe Luizit të cilët duket se e kanë marrë shumë seriozisht sfidën.

7 këshilla për të forcuar lidhjen me vjehrrën tuaj dhe ajo t`ju dojë shumë

Gjeni gjërat që keni të përbashkëta, edhe nëse është vetëm bashkëshorti juaj.   A ka ndonjë serial televiziv, ekip sportiv, libër apo aktivitet që të dy...

Në rast infarkti keni vetëm 10 sekonda për të shpëtuar, ja si duhet të veproni

Të gjithë e dimë që ataku në zemër nuk mund të parashikohet, megjithatë ka disa këshilla të dobishme të cilat mund t’ju shpëtojnë jetën,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME