Big Brother “ndan” Luizin nga Kiara, ja vendimi i papritur i “Vëllait të Madh”

Me debate, emocione dhe të qeshura është zhvilluar mbrëm “prime” i Big Brother Vip2.

 

Mes të tjerash mbrëm është zhvilluar dhe finalja e “The Voice of Big Brother”, ku fitues u shpall Efi dhe Luzizi.

 

Për fituesit “vëllai i madh” kishte një surprizë të veçatë. Kështu që Luizi dhe Efi që ishin fitues u ndanë nga banorët e tjerë, dhe do të qëndrojnë bashkë në një ambient veçmas, ku do duhet të kujdesen dhe për një bebe.

 

Big Brother ka vendosur që të dy të qëndrojnë në dhomë deri të martën, por nëse vendosin të qëndrojnë më shumë çmimi i madh rritet me 2 mijë euro.

 

Por kjo surprizë duket se e ka ndarë Luizin me Kiarën, për të cilën këngëtari ka një pëlqim të madh dhe nuk ka nguruar tja shprehë çdo ditë, edhe pse nga moderatorja ende nuk e ka një përgjigje të saktë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...