”Big Brother i skandaleve qenka”, zbulohet se një nga vajzat që tha jam beqare e ka të dashurin në Ekuador

Vajzat e BB këtë vit kanë konfirmuar se jane beqare, por njëra prej tyre ka gënjyer dhe ka një partner që e pret në Ekuador.

 

Këtë e ka zbuluar Abër Xhaja i cili gjatë Big Brother VIP, të vitit të kaluar është pagëzuar edhe me emrin ‘Piloti i zemrave’.

 

‘Shumë banorëve më është kërkuar që t`i bëj dedikime me parashutë nga fansat, përveç një vajze. Më ka shkruar një djalë i cili ishte në Ekuador dhe më tha se dëshironte t`i bënte surprizë të dashurës së tij, e cila ndodhet në Big Brother’ u shpreh Arbër Xhaja.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...