VIDEO: Kiarës i del pa dashje pjesa intime, Luizi kujdeset që mos ta shohë publiku

Protagonistët e spektaklit të “Big Brother Vip Albania” 2 padyshim janë ‘çifti’, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli me uljet dhe ngritjet e marrëdhënies së tyre.

 

Por duket se tashmë marrëdhënia mes tyre është e rregulluar dhe ata po e shijojnë edhe me humorin ‘alla’ Luiz, i cili është super aktiv në shtëpinë më të famshme.

 

Një video e bërë virale në rrjet ku Luizi kujdeset që kamerat mos i ‘kapin’ pjesët intime të moderatores, Kiara Tito. Moderatorja pyet Luizin pe gjë ti dhe ai me shaka pohon se ka parë.

 

Ditën e sotme, Luiz Ejlli dhe Bjordi Mezini kanë qëndruar shumë në shoqërinë e njëri-tjetrit, duke shkëmbyer biseda të ndryshme.

 

Së fundmi teksa kanë qenë duke qëndruar në oborr, këngëtari është shprehur se ka ardhur koha të merret pak me shumë me Kristin.

 

Sigurisht në aspektin e lojës, pasi tashmë situata sa vjen e nxehet. “Kristi rehat është derisa të merrem me të,”-është shprehur Luizi ndër të tjera. Po gjatë ditës së sotme, Luizi e ka konsideruar Krist Aliajn një nga finalistët e “Big Brother Vip”.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...