“Provokon” Butrint Imeri: Të shtunën, surpriza që e keni kërkuar për një kohë të gjatë!

Butrint Imeri po ashtu ka qenë një nga emrat më të komentuar gjatë kësaj jave. Kjo pasi u tha se këngëtari shqiptar do të futej brenda Big Brother VIP Albania për ta befasuar Kiarën për ditëlindjen e 27-të. Kjo shkaktoi reagime të shumta duke qenë se dyshja kanë shkëputur rrugët me njëri-tjetrin që një kohë të gjatë.

 

Në një postim të ndarë pak orë më parë, Butrinti reagoi rreth surprizës duke thënë se ndodhej në Francë. Ai ka ngacmuar sërish fansat me një postim në InstaStory duke u thënë se befasinë do t’ua bëjë të shtunën.

 

“Ju kam premtuar. Shihemi të shtunën. Befasia që e keni kërkuar për një kohë të gjatë”, u shpreh ai. Nuk dihet nëse kjo ka të bëjë me ish-partneren e tij, Kiara Titon apo me ndonjë projekt të ri muzikor.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...