“Njeri pa vlera”, Tea flet plot mllef ndaj Luizit: S’kam pikë respekti për atë person

Tea Trifoni duket se i ka “shpallur luftë të ftohtë “ Luizit. Gjatë një diskutimi me Oltën, Tea ka shprehur mospëlqimin e saj të thellë ndaj Luizit.

 

Ajo është shprehur se nuk ka asnjë respekt për të dhe se ai është një njeri pa vlera.

 

“Ai është një njeri pa vlera në syrin tim. Unë s’kam pikë respekti për të. Përveç faktit që është qenie njerëzore dhe jam e detyruar ta respektoj për këtë”, i tha Tea Oltës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...