Moment gallatë në BBV! Mos u trembni banorë, Luizit thjesht i shpëtoi një pordhë (video)

Të gjithë bëjnë pordha, burra dhe gra njëlloj, edhe ata njerëz që pretendojnë se nuk bëjnë. Të mos pordhësh është e pamundur, është një nevojë e natyrshme.

 

Por jo të gjithë e bëjnë në një emision televiziv që shikohet non stop nga miliona Shqiptarë në 24 orë dhe nëse jo 24 orë, mjafton të shohësh videto që qarkullojnë kudo në rrjetet sociale. Luizi për shembull, e bën. Shikoni videon më poshtë. Ai është ulur në divan dhe papritur bën sikur shtriqet dhe…buuum.

 

Sigurisht që në rrjetet sociale kjo video ka marrë mbi 10 mijë komente ku shumica përgëzojnë këngëtarin për gazrat që lëshoi. Shumica e komenteve thonin që “pοrdhi luani, t’lumtë na nderove, edhe kur pjerdh na bën pêr të qeshur” etj të shumta si këto. Megjithatë, lëshimi i gazrave me siguri është i pakëndshëm, por është gjithashtu një shenjë e aktivitetit të shëndetshëm të zorrëve dhe madje mund të ndihmojë në parandalimin e shumë sëmundjeve.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...