“Ja pse Big Brother nuk lejon surpriza për Luiz Ejllin”, piloti Arbër Xhaja i rrëfen publikut të vërtetën

Arbër Xhaja, është piloti i cili u bë i famshëm vitin e kaluar, falë Monika Lubonjës. Madje Romeo Veshaj dhe Elgit Doda i dedikuan atij këngën ‘Piloti i zemrës’.

 

I ftuar së fundmi përballë moderatores Ester Bylyku në emisionin ‘Glamour Zone’, Arbër Xhaja rrëreu se këtë vit rregullat e Big Brother VIP, janë tërësisht ndryshe.

 

Fansat vazhdojnë të këmbëngulin të dërgohen parashuta me dedikime për të preferuarin e tyre Luiz Ejlli, por siç e kemi parë të gjithë, produksioni i ka kërkuar banorëve të futen brenda në shtëpi dhe të mos shohin dedikimet e fansave.

 

Ester Bylyku: Ishte planifikuar një surprizë për Luizin, të cilën edhe ti e ke postuar në rrjetet e tua sociale, por nuk është realizuar sepse ke thënë që nuk të ka lejuar produksioni. Pse?

 

Arbër Xhaja: Produksioni ka marr nje vendim që në fillim që të mos lejohen fluturimet për momentin. Duke qenë se kam qenë pjesë e Big Brother vjet, vendosa ta respektoja këtë vendim.

 

Ester Bylyku: A ke pyetur përse nuk lejohen?

 

Arbër Xhaja: Jo, nuk i kam pyetur sepse nuk kam dashur të përzihem por më kanë thenë që do të na lajmërojnë në një moment të dytë.

 

Në intervistën e tij, “Piloti i zemrave” rrëfeu si po manipulohet Kiara Tito, dhe cila nga banoret ka një të dashur në Ekuador.

“Gafa” e Oltës, kërkesa e çuditshme që i bëri Arbanës: Merru pak me burrin tim, ta kam…

Nata “prime” e së martës në Big Brother ishte e mbushur plot debate, të qeshura dhe emocione të forta. Një ndër suprizat e veçanta...

Luizi vendos të fut në sherr banoren Big Brother VIP Albania me pjesën tjetër(Video)

Mëngjesin e sotëm Luiz Ejlli e ka nisur ditën me ide të qarta pasi ka vendosur që të fusë në sherr Valbona Memën me...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME