Eduarti tregon arsyen e vërtetë pse Kejvina nuk shkoi në studio dhe si është gjendja e saj tani

Regjisori i Big Brother VIP, Eduard Grishaj ka folur sot lidhur me reality shown, suprizat në vijim, duke dhënë edhe detaje.

 

I pyetur mbi Kejvinën, Grishaj u shpreh: “Kejvina nuk erdhi në studio sepse ishte e ngarkuar, por tani që kemi komunikuar me të është mirë

 

dhe besojmë se do vijë edhe në studio”, u shpreh Grishaj. Ai tha se dronat dhe parashutat nuk do të lejohen në asnjë mënyrë brenda shtëpisë.

 

I pyetur në emisionin “Wake Up” për hyrjen e Butrintit të shtunën në shtëpinë e “BBV”, regjisori Eduart Grishaj as nuk konfirmoi dhe as nuk mohoi gjë:

 

“Dy konkurrentë shumë të fortë janë gati per te shtunen”- tha ai, duke e lënë ende publikun me pikëpyetje për futjen e Butrintit.

 

Këngëtari ka një histori të shkuar me Kiara Titon që kur ata ishin 20 vjeç. Që atëherë kanë kaluar shumë vite dhe megjithëse të dy kanë treguar se është mbyllur si histori, Butrinti duket se po kërkon “5 minutat e tij të famës” nga çifti Kiara-Luiz.

Zbulohet arsyeja është apo jo në një lidhje jashtë shtëpisë së “BBV” Luiz Ejlli?

Kur hyri në “Big Brother Vip” ai ishte një “i panjohur” në rrjetet sociale, ndërsa sot akoma pa kaluar një muaj numëron mbi 350K...

Plot surpriza ju presin! Horoskopi për muajin shkurt, 2023

Dashi   Në këtë muaj, jeta juaj do pësojë goxha ndryshime. Lëreni pas të shkuarën dhe mendoni vetëm për të ardhmen. Nëse jeni në një lidhje...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...