Artan Hoxha zbulon një tjetër skandal: Jo vetëm Rozeta, tjetër pastruese i bën “namin” zyrtarit

Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar në studion e Ylli Rakipit se jo vetëm Rozeta Dobi, por edhe një tjetër pastruese vidhte zyrtarin e lartë.

 

Artan Hoxha: Një zyrtar tjetër dyshonte se po i vidhte pastruesja. Tek këto rezidencat. I instaloi kamerat në shtëpi dhe zbuloi se po e vidhte pastruesja.

 

Ishte tjetër jo Rozeta dhe nuk e denoncoi, thjesht largoi pastruesen. Ajo merrte, çfarë gjente vetëm nëpër xhepa. Nuk merrej fare me kasaforta. Aq i mjaftonte asaj.

Nuk ia përton, Kiara ”ia përplas” në fytyrë Oltës: Je fallco…

Janë të shumtë ndjekësit që mendojnë se Kiara Tito është akoma brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” falë Luizit.   Romanca me këngëtarin e ka vendosur...

Lajmi i bukur: Nëna shqiptare sjell në jetë trinjakë të shëndetshëm (FOTO)

Një lajm i mirë vjen nga Materniteti “Mbretëresha Geraldinë”. Mësohet se familja Gashi nga Durrësi janë bekuar me trinjakë të shëndetshëm.   Lajmi i bukur është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME