A e gjeni dot sa vjeç bëri? Alketa Vejsiu feston sot ditëlindjen, urimi më special e mori nga e bija

Ditën e sotme moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar Alketa Vejsiu feston ditëlindjen.

 

Ju ndoshta nuk e besoni por bukuroshja e ekranit mbush plot 39-vjeçe. Alketa njihet për natyrën e saj shumë të rezervuar sa i takon jetës private.

 

Por nga e bija, e cila me ao pa dëshirën e moderatores është bërë pjesë e medias rozë, ka ardhur një urim i cili për herë të parë është publik.

 

“Gëzuar ditëlindjen mami”, ka shkruar Nicol krahë një fotoje ku tregon një dhomë me tullumbace e shampajnë. Alketa ka fluturuar drejt Londrës, ku jeton dhe studion e bija për të festuar krah saj ditëlindjen e 39.

 

 

Lepusha e Kelmendit, ngrihet bujtina e parë në vendin e staneve

“Histori Shqiptare”, udhëtoi këtë të diel drejt Lëpushës, ku na njohu me një bujtinë të veçantë “Shtëpia e Drerit”, ku përveç pamjeve mahnitëse të...

Ustai 72 vjeç nga Shqipëria: Pres të iki në Gjermani të punoj! S’punoj bojaxhi se është ofenduese, patinim po

I ftuar në emisionin “Real People” në Euronews Albania këtë të shtunë ishte një usta i quajtur Meti, i cili merret me patinime dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME