VIDEO: Këngëtari i njohur i bën këngë Luiz Ejllit! “Zemër bardhë si loti…”

Luis Ejlli është kthyer në kryefjalën e cdo shqiptari dhe i ka bërë për vete të gjithë, madje dhe të afërmit e konkurrentëve të tjerë.

 

Edhe pse gënjeshtra që i tha Kiarës për ta bërë për vete duke shpikur se kishte një sëmundje të r ëndë, ishte realisht dicka shumë e ulët, duket se kjo nuk e pengoi të “dashurohej” nga shqiptarët.

 

Madje aq shumë i ka bërë ëpr vete saqë tani i kanë kuhstuar dhe këngë. Këngëtari i njohur i muzikës popullore të Veriut, Perlat Sheqeri ka publikuar së fundmi një këngë për shkodranin.

 

Kënga quhet “Luiz Ejlli” dhe ka një tekst të goditur ku tregon që Luizi është një njeri zemër mirë, është i pastër etj etj.

 

As vetë Luizi nuk e ka imagjinuar që do të merrte kaq famë dhe zhurme mediatike dhe do të bëhej kryefjalë e tavolinës së cdo shqiptari.

 

Fitorja e tij në BBV duket e sigurt duke parë kundërshtarët e tjerë që nuk i afrohen aspak referuar pëlqimit të publikut.

 

“Të gjithë kanë informacione edhe për ty: Arbana i kthehet Oltës: E turpshme

Përgjatë këtyre ditëve Olta ka kërcënuar Kiarën dhe Efin duke thënë se di shumë gjëra për to dhe se mund t’i nxjerrë me një...

Nami në rrjet! Zbulohet lidhja që ka Luizi dhe Kiara me Edi Ramën dhe Lindën

Teksa historia e Liuzit dhe Kiarës po i mban të gjithë mbërthyer, ne po gërmojmë pak se çfarë thonë yjet për këtë kombimin.   Luizi është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...