Mungoi si opinioniste në Big Brother, Balina Bodinaku tregon kush është lojtari më i fortë këtë sezon

Ish-opinionistja e Big Brother VIP, Balina Bodinaku nuk ka kaluar pa u përfshirë edhe këtë vit me mendimet e saj për banorët e shtëpisë së famshme.

 

Nëpërmjet një video në Instagramin e saj ajo është shprehur se sheh si fitues Oltën dhe Luizin, por është ndalur te ky i fundit për të analizuar lojën e tij.

 

“Luizin do ta quaj lojtarin më të fortë që ka hyë ndonjëherë në shtëpinë e BB. Atij loja i vjen shumë natyrshëm, e ka në gjak. Është shumë i qetë dhe nuk merr asgjë personale. Asgjë nuk është më e rëndësisme për të se qëllimi për të cilin ka hyrë. Super i fokusuar pavarësisht se nuk duket. Gjithçka e bën me lehtësinë më të madhe, pa hequr asgjë nga ajo që ai është. Nga Luizi që në njohim jashtë. Dhe çfarë është më e rëndësishmja për një lojtar, nuk i blihet mendja”, shprehet Balina.

Top Channel demaskon Amosin, bëri pyetjen anonime më të turpshme ndaj Oltës

Një nga rubrikat më të përmendura të kësaj jave në Big Brother VIP ishte ajo e pyetjeve anonime brenda shtëpisë. Secili banor ka shkruar...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u bë pjesë e “BBVA”. Ajo, ishte e martuar me gjinekologun Dardan Baftiu, me të cilin ka...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME