VIDEO/ Luizi afrohet për të puthur Kiarën, ja si reagoi moderatorja

Mbrëmja e shkuar ne Big Brother VIP Albania, shënoi një moment romantik për dyshen më të përfolur aktualisht në të gjithë Shqipërinë Kiara-Luiz.

 

Ky i fundit organizoi një surprizë mbrëmjen e kaluar për Kiarën, pasi kjo e fundit mbushi 27-vjeç. Në një skenë të improvizuar në oborr, Luizi këndoi këngën e Ed Sheeran ‘Perfect’, ku ai dhe Kiara kërcyen vals, të përqafuar.

 

Pas spektaklit, në orët e para të mëngjesit, ata të dy patën një bisedë në oborr, ku në një moment Luizi u afrua për të puthur Kiarën.

 

Por kjo e fundit, u distancua pasi nuk preferoi ta puthë atë. Më pas Luizi e justifikoi momentin, duke thënë se iu afrua për t’i treguar diçka dhe jo për ta puthur.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Nuk ndalon Amosi ndaj Luizit:”Krisu tashi ti dhe ajo putana jote”

Nga mali i dajtit ku artisti Amos do merrte...

Nuk ia përton, Kiara ”ia përplas” në fytyrë Oltës: Je fallco…

Janë të shumtë ndjekësit që mendojnë se Kiara Tito...